Informacje

Tour de Pologne Woman 2024 na drogach powiatu janowskiego

W najbliższą sobotę 29 czerwca 2024 roku na drogach powiatu janowskiego odbędzie się II etap Tour de Pologne Woman 2024 w godzinach 10:50 – 15:50. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu. 

Przez najbliższe 3 dni w naszym województwie odbędzie się Tour de Pologne Woman 2024. Kobiety ściganie na rowerach zaczną w piątek w Lublinie jazdą indywidualną na czas. II etap Krasnystaw – Kraśnik odbędzie się w sobotę w godzinach 10:50 – 15:50. W niedzielę etap III Nałęczów – Kazimierz Dolny w godzinach 11:00 – 15:50.

II etap Krasnystaw – Kraśnik w godzinach 10:50 – 15:50

Start honorowy trasa: Krasnystaw Plac 1 Maja, ul. Piłsudskiego, ul. Sikorskiego, ul. Kłosowskiego, meta ul. Borowa,

Start ostry trasa: Krasnystaw ul. Borowa, Latyczów, Dworzyska, Romanów, Ostrzyca, Tarnogóra, Wirkowice, Staw Noakowski Kolonia, Nielisz, Nawóz, Kulików, Rozłopy Kolonia, Deszkowice, Żrebce, Sąsiadka, Gaj, Zaporze, Radecznica, Latyczyn, Chłopków, Komodzianka, Teodorówka, Hosznia Abramowska, Hosznia Ordynacka, Gilów, Gródki, Huta Turobińska, Tokary, Otrocz, Zdziłowice, Batorz, Błażek, Pasieka, Wierzchowiska II, Polichna IV, Szastarka, Blinów II, Sulów, Góry, Kolonia Stróża, Kraśnik ul. Janowską, ul. Narutowicza, Meta: Urząd Gminy Kraśnik.

Apelujemy do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia drogi. W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecamy objazdy. Apelujemy także o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.

aspiran sztabowy Barbara Moskal

Powrót na górę strony