Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 56 latki

Poszukiwana przez janowskich policjantów 56 letnia mieszkanka gminy Dzwola została odnaleziona. Zgłoszenie o zaginięciu kobiety przyjął wczoraj po południu dyżurny Policji. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Po niespełna dwóch godzinach kobietę odnaleziono w kompleksie leśnym.

Wczoraj po południu dyżurny KPP w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 56 letniej kobiety. Informacje przekazał członek rodziny 56 latki. Z jego relacji wynikało, że około godz. 13:00 wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta nie miała przy sobie telefonu. Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia rozpoczęto akcje poszukiwawczą. Policjanci przeczesywali okolice. Oprócz policjantów w poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze PSP oraz OSP.

Po niespełna dwóch godzinach janowscy kryminalni odnaleźli kobietę w kompleksie leśnym  kilka kilometrów od domu.  56 latka po udzieleniu pomocy medycznej została pod opieką rodziny. Komendant Powiatowy Policji serdecznie dziękuje policjantom, strażakom z PSP i OSP oraz wszystkim, którzy brali udział w poszukiwaniach kobiety.

 

aspirant sztabowy Faustyna Łazur

Powrót na górę strony