Aktualności

NADKOMISARZ STANISŁAW NIEMCZYCKI PEŁNIĄCYM OBOWIĄZKI KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W JANOWIE LUBELKSIM

Data publikacji 06.07.2024

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim odbyła się uroczystość z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim. W obecności p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie młodszego inspektora Olgierda Oleksiaka, przedstawicieli władz miasta i powiatu, jednostek samorządowych oraz policjantów i pracowników janowskiej policji powitaliśmy nowego komendanta

5 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim odbyła się uroczystość z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim. W obecności p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie  młodszego inspektora Olgierda Oleksiaka, przedstawicieli władz miasta i powiatu, jednostek samorządowych oraz policjantów i pracowników janowskiej policji powitaliśmy nowego komendanta.

Młodszy inspektor Olgierd Oleksiak p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie pogratulował nowemu komendantowi życząc powodzenia na obejmowanym stanowisku.

Komendant Niemczycki podziękował za zaufanie i docenienie jego dotychczasowej służby. Dołoży wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom powiatu janowskiego. Będzie kontynuował wyznaczone kierunki działania w budowaniu pozytywnego wizerunku policji. Nowy komendant janowskiej policji od 6 lipca obejmie obowiązki inspektora Andrzeja Mioduny, który przez trzy lata kierował janowską policją. Teraz swym bogatym doświadczeniem będzie dzielił się z Zamoyskimi policjantami, obejmując funkcje szefa Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Aspirant sztabowy  Barbara Moskal

Powrót na górę strony